loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

MYOSOTIS OTEL

Sosyal Medya Yönetimi SOSYAL MEDYA REKLAMLARI İyi bir reklam ajansı ile çalışarak sosyal medya reklamları sayesinde...

Details

Sosyal Medya Yönetimi

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

İyi bir reklam ajansı ile çalışarak sosyal medya reklamları sayesinde başarılı kampanyalar yürütmek mümkündür. Sosyal medya reklamları, tasarım ile başlar ve kampanya yönetimi ile devam eder. Kampanya konusu firma ile görüşme yapılarak belirlenir. Belirlenen kampanya için hangi sosyal medya mecralarında reklam çalışması hazırlanacağı, reklam tasarımının şekli, reklamın süresi, bütçesi, hedef kitlesi, yönlendirilecek siteler, doldurulacak formlar gibi birçok konu ajans sosyal medya ekibi tarafından hazırlanarak firmaya teklif edilir.

SOSYAL MEDYA TASARIMLARI

Firma ajansın hazırlamış olduğu teklifi inceleyerek belirlenen bütçe doğrultusunda onay ile beraber reklam yayınına başlanır. Kampanya hazırlanırken yapılan reklam tasarımının önemini bilmek gerekir. Ayrıca sadece bir tek reklam kampanyası ile değil hedef kitleye birkaç kampanya ile ulaşılması önemlidir. Bunun için direk form doldurma reklamı, web sitesi ile etkileşim reklamı, görsel reklamlar ve video tanıtım reklamları en etkileyici reklamlardır.

Sosyal medya tasarımları ve reklamları başlaması ile beraber, ajans ekibi reklam ve kampanya takibini yaparak firma yetkililerini bilgilendirmeli, etkin olmayan bir kampanyada değişiklikler yaparak etkinliği artırmalı, bütçeye göre hedef kitlesini artırmalı ya da daraltmalıdır. Böylece müşteri ödediği ücretin karşılığını başarılı bir şekilde alması sağlanmalıdır. Sosyal medya tasarımları yaparken kurumların yayın ilkesine riayet etmeli, az ziyaretçi alan yada etkileşimi az olan tasarım ve reklam kampanyalarından kaçınılmalıdır.

OTEL SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Mavi yeşil ajans otel sosyal medya yönetimi ve reklam hizmetlerini başarı ile gerçekleştirmektedir. Mavi yeşil ajans olarak otel için tanıtım filmi çekimleri, tanıtım kataloğu, otel için ekipmanlar ve otel sosyal medya yönetimi hizmetlerini vermekteyiz. Ayrıca oteller için web site tasarımı ve tabela ile iç mekan görseller ve yönlendirme hizmetlerini vermekteyiz. Otel sosyal medya yönetimi için ajansımı ile irtibata geçebilirsiniz. Fotoğraf ve video çekimi, bu çekimlerin sosyal medya paylaşımları olarak tasarlanması ve hesaplarınızn yönetilmesi bizim işimiz. Ayrıca sosyal medya reklam ajansı olarak da faaliyet göstermekteyiz. Sosyal medya ve google reklamları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda örnek olarak Myosotis Boutique Otel tasarımlarını referans alabilirsiniz.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans; Sosyal medya tasarımları hesapları açan, hesap yöneten ve yönetilen hesaplara reklam ve kampanyalar ile etkileşim sağlayan kurumsal bir ajanstır. Bir çok firma ile halı hazırda sosyal medya tasarımları ve reklamları için kampanya yönetimi yapmaktadır. Ayrıca hesap açma ve aylık paylaşım takibi işlemlerini yürüten mavi yeşil ajans sektöründe öncü firma haline gelmiştir. İzmir’de kampanya yürütmek isteyen yada kurumsal firmasını sosyal medyaya taşımak isteyen firmaların adresi mavi yeşil ajans dır.  Kurulduğu günden bu güne firmalara kurumsal olarak sosyal medya tasarımları hizmeti vermektedir.

Sosyal medya tasarımları yönetimi uzman olmayan kişilere teslim edilmemelidir. Özel tasarımlar ve etkileyici kampanyalar ile başarılı sonuçlar almak için mavi yeşil ajans gibi konusunda uzman ajanslar ile çalışılmalıdır. Reklam bütçenizin yönetimi, kampanya şartlarının belirlenmesi, yazılara uygun tasarımlar hazırlanması sosyal medya reklamlarında en önemli ayrıntıdır. Yanlış yönlendirme yapan bir ajans onlarca paranızı harcayarak size hiçbir şey kazandırmayan başarısız bir reklam kampanyasına imza atabilir.

SOSYAL MEDYA  AJANSI

Mavi yeşil ajans; Otel sosyal medya yönetimi hesabı açma, mobil ve masa üstü cihazlara uygun hale getirme, yapılan paylaşımların seo alt yapıya uygun olarak isimlendirme ve tasarlanmasında size en iyi hizmeti sunmaktadır. İster kısa dönemli kampanya, ister uzun soluklu tanıtımlarda en doğru adres mavi yeşil ajanstır. Mavi yeşil ajans sosyal medya hesapları yönetiminde İzmir’de referans gösterile ajansdır.